• Ellen Wynia wint Lichte Tour Indoor Tolbert, Cecile Smit tweede.

  13 mrt 2020
 • Op de eerste dag van Indoor Tolbert verschenen Ellen Wynia en Cecile Smit aan de start in de Lichte Tour. Met een gemiddelde jurywaardering van 70% werd de proef van Ellen bekroond met een prachtige 1e plaats. Terugkijkend op de proef ziet Ellen nog verbeterpunten waar ze de komende periode aan gaat werken in de hoop dat ze binnenkort in de Grand Prix kan starten. 

  Ook Cecile Smit deed een greep naar het hoogte podium, en kwam met haar paard Edmond bijzonder dicht in de buurt. Helaas net niet voldoende om met de winst naar huis te gaan, maar een mooie tweede plaats. 

   

  Na deze eerste dag heeft de organisatie van Indoor Tolbert moeten besluiten om het evenement af te lassen vanwege de overheidsmaatregelen omtrend het Coronavirus. 

   

 • Foto: Steven Stegen