• Finale kampioenschappen dresuur Drenthe: 2 keer winst voor Ava Krause

    12 feb 2019
  • Vorige week werd Ava Krause kampioen op de Drentse kampioenschappen met haar pony Liam in de klasse M2. Afgelopen weekend deed Ava het met haar pony Golden Legend nog eens dunnetjes over in de hoogste klasse Z2. Ze wist met overmacht zowel de gewone proef, als de kür op muziek te winnen. Op 9 maart zal Ava Drenthe vertegenwoordigen op de Nederlandse kampioenschappen.

    Bij de paarden waren nog meer amazones van onze rijvereniging afgevaardigd naar de finales van de Drentse kampioenschappen. Cecile Smit werd in de klasse M1 6e met Igo en behaalde een 10e plaats met Ilias. Tatjana Mulder werd 8e met Dagulet in de klasse M2. In de Z2 kwam Ellen Wynia aan de start met haar paard HWS Elgar en eindigde op een 5e plaats.

    Dames gefeliciteerd met jullie prestaties en Ava heel veel succes op het NK!!