• In het kader van de strijd der districten en de Noordercup werd door de mencommissie een mini indoor marathon georganiseerd. Er stonden verschillende goedgevulde rubrieken op het programma: de enkelspan voor paarden, dubbel- en meerspan voor pony's en niet te vergeten de jeugdrubrieken. In een sfeervol aangekleden manege werd er gestreden om de winst. Op een diervriendelijke, snelle en zorgvuldige wijze werden de parcoursen afgelegd. Met de vele toeschouwers die hun favoriet aanmoedigden werd het een lange, gezellige dag met verdiende prijswinnaars. 

  Uitslag enkelspan paarden

  1. Johannes Strootman 
  2. Henk Bos
  3. Daan Goedkoop

  Uitslag Jeugdrubrieken enkelspan pony's

  1. Reno ten Hoeve

  Uitslag dubbelspan pony's

  1. Lisane Timmers.

  Uitslag enkelspan pony's 

  1. Sietske Flobbe
  2. Jan  Kamps
  3. Manoek de Boer
  4. Larissa Jansma

  Uitslag dubbelspan pony's:

  1. Atsje bosgraaf 
  2. Jurjen Reijinga
  3. Marian Bosma

  Uitslag tandem pony:'s 

  1.Melanie dekker

  Uitslag vierspan pony's: 

  1.Roelf Lamein