•  

  Ingezonden door onze menners:

  In het kader van de strijd der districten en de Noordercup werd in Manege de Hulhorst een mini indoor marathon gehouden.

  Deelnemers konden starten in verschillende rubrieken: de enkelspan voor pony's en paarden, pony's dubbel en meerspan en de jeugdrubrieken. Tevens was er een stimulerings rubriek pony's namelijk de sulky, de kleine  pony's. Onervaren menners deden hier hun eerste wedstrijd ervaring op. Heel veel respect voor de diervriendelijke manier waar op gestreden werd. Zorgvuldig, wendbaar en snel. In de sfeervolle manege met publiek langs de bak werd het een gezellige dag met sportieve strijd.

  De uitslagen:

  enkelspan paarden 1. Gerrit Jongschaap  2. Johannes Strootman , 3. Henk Bos,  

  jeugdrubrieken enkelspan pony:  1. Anouk Versluis 2. Reno ten Hoev  .

  enkelspan pony's : 1.  Betsie Droge vd Ploeg ,  2. Manoek de Boer, 3. Jan Kamps  4. Petra Hoeksema , 5. Leon Vorenholt

  dubbelspan pony's: 1.Henriette Lamein , 2. Nathalie Ruardy

  vierspan pony:  1.Roelf Lamein

  sulky: Angela Prins en Anouk Alberts