• Zondag 2 juni Menwedstrijd en competitie in het centrum van Roden

    9 mei 2019
  • Rij- en Menvereniging Mensinghe organiseert op zondag 2 juni in samenwerking met de Vereniging voor Volksvermaken Roden een dressuurwedstrijd voor de menners. Dit jaar staat de wedstrijd in het teken van een comeptitie tussen Mensport Nienoord en onze eigen vereniging. Per klasse zijn er extra geldprijzen te verdelen. Om in aanmerking te komen voor deze extra prijzen dienen de deelnemers aan beide wedstrijden deel te nemen. 

    Deelname staat open voor alle menners, van jeugd tot hobby rijders, en enkel- tot dubbelspan. Er kan gestart worden in de klasse B t/m ZZ. 

    Al met al een prachtige wedstrijd op de tereinen rondom de Mensinghe! Kijk voor meer informatie op startlijsten.nl of neem contact op met onze mencommissie.